Ulubione portale pokolenia Z

0

Z których portali najchętniej korzysta dzisiejsza młodzież? Tym samym, które portale najlepiej rokują na przyszłość? Zerknijcie! 🙂

Nr 1. YouTube

YouTube jest drugą co do popularności wyszukiwarką. Dla młodego pokolenia obraz pełni dużo większą rolę niż słowo. Potwierdzeniem tej tezy może być choćby niezwykle prężnie rozwijające się środowisko vlogerów.

Nr 2. Messenger

Obecnie Messenger stał się głównym narzędziem do kontaktu z innymi. Jak wskazują badania, młode osoby dużo częściej korzystają z tego komunikatora, niż z całego Facebooka.

Nr 3. Facebook

Facebook nieustannie od 13 lat jest najpopularniejszym portalem społecznościowym. Dla większości osób jest pierwszym źródłem informacji, rozrywki i kontaktów.

Nr 4. Instagram

Czasy pokolenia Z to obraz, obraz i jeszcze raz obraz. Mówiąc o Instagamie, warto zapoznać się także z platformą indaHash.

Nr 5. Snapchat

Snapchat zyskał bardzo dużą popularność dzięki możliwości wstawienia zdjęć i filmów, które znikają po kilku sekundach. Jesteście ciekawi jak to się stało, że serwis w tak krótkim czasie zafascynował i przyciągnął ponad 100 milionów użytkowników? Zachęcamy sprawdzić to na „własnej skórze” 🙂

 

Dodaj swój komentarz do artykułu